Всички новини от Бургас
  Новини от Бургас
  ЕВРОПЕЙСКИ СЪЮЗ
  Община Бургас
  РЕФЕРЕНДУМ 2008
  Вестник КОМПАС
  Черноморски Фар
  Преглед на печата
  Вашето мнение
  Вестник ФАКТОР
  Архитектура
  Новини от Бургас
  Дезинформация
  Новини от Созопол
  Новини от Несебър
  Новини от Поморие
  Новини от България
  Новини от света
  В ЦЕЛТА, с Марко Бонев
  Мисъли, с Петър генчев
  Култура и изкуство
  Традиции и обичаи
  Арт Изложби
  Институции
  Бизнес
  Туризъм
  Недвижими имоти
  Политика
  Екология, Здравеопазване
  Образование
  Хора
  Технологии
  Наука
  Спорт
  Работа
  Крими
  Православен календар
  Сноби
  Bourgas.Org Представя
  Маневра
  Избори 2007

  Начало  |   Услуги  |   За проекта  |   Контакти  |
    Дискусия БУРГАС     |     Партньори     |
Параноя, помияр, и още много неща с буквата П

Във връзка с публикации в местната преса от страна на Георги Манев, общински съветник - изключително уважаван от нас, желаем да поясним и се надяваме медиите, които са публикували информацията да се съобразят с това:
1. Благодарни сме на Георги Манев, че изнася факти за Ваклин Стойновски, които факти със сигурност са важни за публиката в Бургас, в това число и за нас.
2. В последната част от статията, Георги Манев  обяснява как Ваклин Стойновски е "публикувал" в bourgas.org еди си какви снимки и т.н. и като засегнати се чувстваме длъжни да поясним:
- Ваклин Стойновски няма как да публикува каквото и да било в bourgas.org, както и Ваклин Стойновски няма нищо общо с този сайт. Публикация може да направи само човек, който има достъп до администрацията на сайта, а посоченото лице със сигурност няма такъв достъп.
- Моля г-н Манев да прочете целия коментар под снимката. Тази снимка няма нищо общо с регистрацията на партия Бургас. :)) Тя е безотговорно поставена там, с лека закачка към по-скоро ГЕРБ (за нас политиката е мръсна работа) .

http://www.bourgas.org/show_news.php?id=1087

ЦИТАТ: "Бойко Борисов поздравява Ваклин Стойновски с начинанието, новата партия,  и обещава да играят заедно на изборите в Бургас. "Опаковката понякога е по-важна от захарчето", казва той, вглеждайки се в младия мъж. "
Особено важен политически момент  - този със захарчето! Ако знаехме, че ще се вдигне такава олелия - ЛЕЛЕ КАКВИ НЕЩА ЩЯХМЕ ДА ПИШЕМ! :))

Изненадани сме от абсолютната сериозност, с която се възприемат политиците или пишман такивата в Бургас и на други места.

Burgasinfo, БСП, СДС, Община Бургас и т.н. са клиенти на фирмата собственик на домейна bourgas.org. Официално заявяваме, че на BOURGAS.ORG няма да се публикуват политически реклами, както беше възжелано от няколко партии и коалиции.

И най-накрая, следящите публикациите в смешни сайтове от сорта на Bourgas.Org, можеха да пояснят на Георги Манев, че така както е писано, така може и да изчезне и никой не може да докаже, че го е имало.  Например - да бяхме знаели, че ще излезе тази статия = щяхме да оставим стария .htaccess и да ни качат посещаемостта като по време на изпити.

Иначе, Георги Манев е написал наистина интересен материал и ние уважаваме това, което е направил и го оценяваме кaто изключително смело.

И така: извиняваме се на Бойко Борисов за причиненото неудобство, беше шега. Извиняваме се и на Ваклин Стойновски, който беше наречен помияр заради нас.

Като чухме за помияра, наистина решихме че става въпрос за нещо сериозно, а не за захарчето и наковалнята.


Публикувана 17.09.2007 23:18 | Коментари 0 | Видяна 841

Най-четени новини

В петък вечер отваря врати Студио 54

Мартин Петров за бургаската публика

На терасата ...

Атака-Бургас: Ще си сложим патлаците, за да се защитим от мутрите

Разкопаха плажа заради кораб

Созопол с облекчен трафик заради нови улици

  

  

  
User:
Pass:
» Регистрирай се


  Bourgas.ORG  |   Company Index  |   Безплатни обяви  |
    Обмен на банери и връзки     |     Вестник ФАКТОР     |