 20.04.2007 23:09   Новината е видяна 5054 пъти
 20.04.2007 23:09   Новината е видяна 5054 пъти
Бургаската ПР агенция “Презента” дари книги на читалищната библиотека в Каблешково. 
Изданията - най-доброто от световната художествена литература и бяха връчени официално на председателя на читалищното настоятелство Павлина Андонова, от името на управителя на фирмата Весела Йорданова. Тя обеща, че инициативата няма да бъде прецедент и ще се превърне в традиция.  
”Даряваме книгите, защото виждаме в какво тежко състояние са изпаднали поради финансови ограничения българските читалища и искаме да им помогнем. Можем да даряваме с това, с което сме богати, със знания и книги, каза Весела Йорданова.
Книжният фонд в града не е обновяван повече от десет години, защото бюджетът му едва покрива канцеларските и административни разходи. Подарените книги са нови, издадени са през последните две-три години.
Председателят на читалищното настоятелство Павлина Андонова благодари на дарителите за приноса им към развитието на просветителската институция. 
 Последните обяви
 Последните обяви