27.10.2004 23:31   Новината е видяна 4661 пъти
„Нафтекс” на осминафинал за Купата

Отборът на „Нафтекс” спечели трудна, но заслужена победа срещу „Сливнишки герой” в мач за Купата на България. Единственото попадение в мача бе дело на Деян Христов в 90-та минута. Преди това на два пъти гредите помогнаха на домакините от Сливница. Най-напред Станимир Димитров, а след него Деян Христов не успяха да преодолеят вратаря на „Сливнишки герой”. През второто полувреме пропуски направиха Михайлов и Христов.
В останалите срещи се получи една изненада. Втородивизионният тим на „Етър” велико Търново победи с 1:0 „Славия” и отстрани „белите” от по-нататъшно участие в турнира.