15.09.2008 11:31   Новината е видяна 3394 пъти
Георги Божилов се завърна на терена с гол за дубльорите

Талантливият централен нападател на „Черноморец Бургас” Георги Божилов отбеляза попадението за дублиращия отбор на „акулите” при гостуването на „Локомотив” София. Футболистът изигра цял мач при загубата с 2:1 от столичните железничари, като остави много добри впечатления от присъствието си на терена. Божилов претърпя операция от слабинна херния преди два месеца, но вече е напълно готов за игра.

Двубоят между двата тима е преминал при равностойна игра, като гостите от Бургас са пропуснали изгодни положения да поведат в резултата през първото полувреме сподели Директорът на школата Валентин Иванов. Пропуски е направил централният нападател Бамба, който очаква през седмицата работна виза и картотека за първия отбор. Вместо това домакините са отбелязали две попадения без да създадат сериозни голови положения.
През второто полувреме футболистите на „Черноморец” са се опитали да възстановят равенството, но са успели да отбележат само един гол чрез Божилов, въпреки създадените добри възможности.

Съставът на „Черноморец Бургас” – Калоян Кръстев, Мирослав Коев, Веселин Пенев, Мартин Ковачев, Атанас Фиданин, Тодорин Димитров, Георги Караканов, Пламен Димов, Любомир Божинов, Георги Божилов, Бамба.

Следващият мач на отбора е в Бургас срещу Литекс Ловеч.