15.07.2009 15:33   Новината е видяна 4199 пъти
„Черноморец - Поморие” завърши наравно с „Несебър”

Отборът на „Черноморец-Поморие” направи реми с „Несебър” в контролен от лятната си подготовка. Мачът на стадион „Черноморец” завърши 1:1.

Старши треньорът на „акулите” от Поморие Петър Хубчев използва в игра общо 23-ма футболисти. Само вратарят Янко Георгиев изкара пълни 90 минути под рамката. И наставникът на гостите Валери Дамянов даде шанс за изява на всички играчи, с които разполага.

Момчетата на Хубчев първи имаха чиста възможност за откриване на резултата, но Васил Калоянов направи фрапантен пропуск в 11-ата минута. Само след 4 минути Борислав Иванов откри за „делфините” след разбъркване в наказателното поле. Изравняването дойде малко след почивката. Георги Калоянов пусна перфектен извеждащ пас към Петър Колев, който порази мрежата с прехвърлящ удар.

Заради  високите температури главният съдия  Стефан Павлов прекъсна веднъж срещата, за да се освежат футболистите с  вода.

В следващата си контрола „Черноморец-Поморие” гостува в Сливен на едноименния тим на 18 юли /събота/ от 10,30 ч.

Ключови думи: Черноморец, Поморие, Петър Хубчев,