В новините

26.08.2009 19:47   Новината е видяна 3729 пъти
Юношите на „Черноморец” изнесоха лекция на „Левски”

„Черноморец-Бургас”  защити лидерската си позиция в „А”  юношеска група след победа в 3-ия кръг с 3:2 над „Левски” в София. Възпитаниците на треньорския тандем Антон Спасов-Мирослав Косев изнесоха истинска лекция по мъжество на „сините” си връстници. С похвални воля и дух малките „акули” обърнаха резултата от 0:2 до 3:2 в своя полза. Домакините дръпнаха с два гола още до 15-ата минута, но бургаските момчета не се отчаяха. До почивката Живко Петков намали от дузпа, а в средата на второто полувреме Николай Кралев изравни. Десет минути преди края Красимир Тончев донесе победата с глава. След 3-ия гол бургаските момчета разлюляха ръце, като че ли държат бебе, за да поздравят наставника си Антон Спасов, който в понеделник стана баща на момиченце.

„Черноморец”  остава лидер в класирането с  пълен актив от 9 точки след 3-ия кръг. В 4-ия кръг на 29 август /събота/ отборът  ще почива, тъй като съперникът му „Белите орли” /Пл/ отказа участие броени дни преди старта на първенството.

Ключови думи: юноши. футбол, . бургас,