В новините

24.08.2010 07:35   Новината е видяна 4159 пъти
„Черноморец - Бургас” разгроми „Пирин” при юношите до 19 г.

„Черноморец - Бургас” разгроми „Пирин” /Блгр/ с 5:2 в мач от 4-тия кръг на първенството в елитната юношеска група до 19 г. Крум Стоянов откри от дузпа за игра с ръка на защитник в наказателното поле, но гостите успяха да изравнят. Все пак до почивката Живко Петков отново изведе младите „акули” напред. През второто полувреме домакините наложиха тотален превес, като и силният източен вятър им помагаше. Йордан Йорданов покачи на 3:1 с добавка след удар с глава на Николай Кралев. „Пирин” успя да намали, но Живко Петков ликвидира интригата с два красиви гола от преки свободни удари, отбелязвайки хеттрик и оформяйки крайното - 5:2 за „акулите”.

Юношите на „Черноморец” до 19 г. имат 6 точки в актива си, постигнати  от 2 победи и 2 загуби. В следващия, 5-и, кръг те гостуват на 31 август на другия благоевградски тим в групата – „Пирин - 2001”.

Ключови думи: Черноморец, Бургас,