01.11.2010 07:59   Новината е видяна 6125 пъти
Черноморец-Поморие слезе на трето място след загубата в Силистра

„Черноморец-Поморие” загуби гостуването си на „Доростол” с 0:2 в 12-ия кръг от първенството на Източна „Б” група. Домакините вкараха и двата си гола до почивката, като първият беше отбелязан от дузпа. През второто полувреме гостите играха по-активно, но не успяха да оползотворят нито едно от създадените положения.

След загубата в Силистра поморийските „акули” слязоха от върха в класирането и вече са трети са актив от 19 точки, с една по-малко от „Спартак” /Пд/ и втория „Любимец”.

В следващия, 13-и, кръг на стадиона в градчето на 20 км от Бургас ще има дерби – на 6 ноември от 14,30 ч гост ще бъде новият лидер от Пловдив.

Ключови думи: Черноморец, Поморие, футбол,