В новините
 
26.04.2006 13:56   Новината е видяна 3418 пъти
Антон Генов свири при дебюта на Гочето в Бургас
Топреферът Антон Генов ще свири мача от 25-ия кръг в «А” група между Нафтекс и столичния Локомотив в събота от 17 часа на стадиона в Бургас, когато като наставник на домакините ще дебютира Георги Василев - Гочето, реши жребият, който бе теглен днес от Съдийската комисия на семинара в Сливен, съобщи за Sportal.bg пресаташето на ПФЛ Асен Виденов. Дербито на Югозапада между Беласица и Вихрен в Петрич ще бъде ръководено от Александър Костадинов. Международният съдия Христо Ристосков ще е рефер на двубоя Литекс - Ботев в Ловеч, а Димчо Радев ще е арбитър на сблъсъка в Пловдив между Локомотив и Славия.
Всички назначения:

TBI «А” група, ХХV кръг:

Берое - Марек: Николай Йорданов, Веселин Мишев, Владислав Виденов, четвърти - Ахмед Ахмед

Пирин 1922 - Черно море: Красимир Йосифов, Красимир Георгиев, Тихомир Боболов, четвърти - Иван Бабанов

Нафтекс - Локомотив Сф: Антон Генов, Николай Петров, Гошо Горанов, четвърти - Мартин Богдев

Беласица - Вихрен: Александър Костадинов, Никола Джугански, Николай Ангелов, четвърти - Иван Червилов

Локомотив Пд - Славия: Димчо Радев, Димитър Димитров, Милен Станев, четвърти - Ивайло Бозев

Левски - Родопа: Стоян Алексиев, Емил Вангелов, Станислав Петров, четвърти - Момчил Врайков

Литекс - Ботев: Христо Ристосков, Иван Вълчев, Крум Стоилов, четвърти - Михаил Йорданов


TBI Източна «Б” група, ХХІ кръг:

Спартак Пд - Сливен: Валери Петровски, Красимир Керезов, Георги Тодоров, четвърти - Ангел Бекяров

Добруджа - Калиакра: Севгин Адем, Цветелин Нейков, Тезджан Сабри, четвърти - Радослав Станев

Шумен - Спартак Вн: Георги Йорданов, Йосиф Ронков, Ивайло Атанасов, четвърти - Станислав Тодоров

Хасково - Несебър: Ивайло Стоянов, Николай Марков, Велислав Миленков, четвърти - Владимир Вълков

Загорец - АКБ Миньор: Кольо Данев, Пламен Хаджийски, Мартин Балулов, четвърти - Никола Попов

Марица - Светкавица: Ивайло Попов, Ибрям Даил, Рангел Енчев, четвърти - Иван Ангелов

Поморие - Дунав: Ангел Ангелов, Христо Коцовски, Мартин Венев, четвърти - Атанас Димитров

TBI Западна «Б” група, ХХІ кръг:

Миньор Пк - Етър: Петър Стоянов, Румен Държиков, Тони Пандарски, четвърти - Петър Тончев

Рилски спортист - Балкан: Борислав Колев, Андрей Михайлов, Александър Михайлов, четвърти - Георги Караколев

Монтана - Хебър: Пламен Божидаров, Николай Кънчев, Димитър Буров, четвърти - Емил Киров

Спартак Пл - Видима Раковски: Анатоли Дончев, Петър Иванов, Иван Кирилов, четвърти - Венцислав Кознички

Янтра - Миньор Бд: Станислав Ставров, Петко Павлов, Красимир Ангелов, четвърти - Цветан Георгиев

Локомотив Мз - Белите орли: Георги Кабаков, Неделчо Чакъров, Мартин Маргаритов, четвърти - Стефан Спасов

Конелиано - Пирин ГД: Младен Пенев, Вихрен Манев, Николай Георгиев, четвърти - Димитър Димитров






Ключови думи:

 

Вашите коментари
0
добави коментар
Прякор:
Коментар:
 
Въведете кода от картинката:
 
Коментари
 


Акценти от Bourgas-news.com
 

Последните грозни снимки
Фургоните - Републиканска отново - така е вече няколко месеца.
Март.2009        публичен дом - слухове се нося, че в това изостанало метално нещо малолетни упражняват определени професии
Фото галерия



Архив по дати
От:
До:
 

Последните обяви
 


© 2009 WWW Development News Network. All Rights Reserved
Мебели Бургас | namerih.com добави сайт | Уеб дизайн Бургас | Advertise with us | Terms of service | Контакти |